Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 26. dubna 2014

Razítka Praha 10

Razítka Praha 10

To co hledáte, je kvalitní výroba razítek Praha 10, v e-shopu si můžete pohodlně vybrat razítko v kategoriích podle velikosti, tvaru, typu a účelu. Nabízíme kompletní sortiment firem Colop a Trodat.
Dokážeme vyrobit razítka s písmenky, razítka se zvířátky, razítko veselé vánoce, razítko s podpisem, razítko s datumem, razítko zaplaceno, razítko osvč, razítko doručeno, reliéfní razítko mosaz, kulaté razítko, razítko geocaching, dekorační razítka, razítka s čísly, razítko mini-dater, razítka v propisce, razítka s nastavitelným textem, razítko smajlík, razítko ok, razítko došlo dne, časové razítko, dřevěná razítka, razítka se jménem, razítka na textil, razítko home made, razítko s monogramem, razítka pro prvňáky, razítko odesláno, razítko revizního technika, razítka s abecedou, razítko výstupní kontrola, razítka s hotovým textem, razítko pro neplátce DPH, razítko od lékaře, kulaté razítko se státním znakem, razítko revizního technika.

Dnes se více rozepíši o razítku Colop Printer Q 43, které se používá nejčastěji jako firemní razítko v kombinaci textu a loga nebo jako účetní razítko. Poslouží též jako kontrolní razítko a také je vhodné pro tabulky.

 Razítko Colop Printer Q 43 - popis a specifikace:
  
Maximální počet řádků razítka Colop Q 43 - 7 řádek
Otisk razítka Colop Printer Q 43 - 43 mm x 43 mm
Strojek razítka Colop Printer Q 43 - 320 Kč
Textový gumový štoček do razítka Colop Q 43 - 180 Kč
Zvýhodněná cena za komplet razítko Colop Q 43 - 450 Kč
Náhradní polštářek pro razítko Colop Q 43: E/Q43 - 99 Kč
Barva strojku razítka Colop Printer Q 43 - černá
Barva otisku razítka Colop Printer Q 43 - černá, modrá, zelená, červená

Jak objednat razítko Colop Printer Q 43

Text do razítka Colop Printer Q 43 posílejte ve formátu .txt, .doc, .xls nebo jako text v e-mailu. Pokud chcete v razítku Colop Q 43 vlastní grafiku nebo logo, přesnou podobu zašlete ve formátu .cdr, .ai, .pdf s texty převedenými do křivek. Podle Vámi zaslaných údajů zpracujeme návrh otisku razítka, který Vám odešleme ke kontrole.
Dotaz nebo objednávku můžete zaslat na e-mail vyrobarazitkapraha@seznam.cz

Doprava
Rozvoz razítek Praha 10 - razítka Vám dovezeme do firmy nebo domů v Praze 10 za 47 Kč, razítka poštou při platbě předem na účet za 59 Kč. Při objednávce razítek nad 1 200 Kč DOPRAVA ZDARMA.

Ceny uvedené v e-shopu Razítka Praha jsou včetně DPH.
Vyrobená razítka expedujeme do 48 hodin od schválené korektury.

Žádné komentáře:

Okomentovat