Vyhledávání - Výroba razítek Praha

pátek 25. dubna 2014

Razítka Praha 6

Razítka Praha 6

Internetový obchod razítka Praha 6 nabízí široký sortiment razítek Colop i Trodat. 
Namátkou uvádím - razítko lékaře, kulaté razítko se státním znakem, stolní reliéfní razítko , razítka ex libris, razítko od lékaře, razítko pro neplátce DPH, razítka s hotovým textem, razítko hand made, razítko výstupní kontrola, razítka s abecedou, razítka dětská, razítka pro děti, razítková barva, výroba razítka expres, razítko datumovka, razítko revizního technika, razítko odesláno, razítka pro prvňáky, razítko s monogramem, razítko home made, razítka na textil, razítka se jménem, dřevěná razítka, razítka trodat, časové razítko, reliéfní razítko, razítko došlo dne, razítko trodat kulaté, razítko ok, razítko smajlík, razítka s nastavitelným textem, razítka v propisce, razítka mini-dater.

Dnes Vám představím razítko Colop Printer Ovál 44 


Razítko Colop Printer  Ovál 44 je ideální pro firemní razítko s logem uprostřed. Nezaměnitelný oválný otisk razítka Colop Ovál 44 svého majitele prezentuje, ale i odlišuje.

Razítko Colop Printer Ovál 44 - popis a specifikace:


Maximální počet řádků textu v razítku Colop Printer Ovál 44 - 5 řádek
Otisk razítka Colop Printer Ovál 44 - 28mm x 44 mm
Strojek razítka Colop Ovál 44 - 319 Kč
Textový gumový štoček do razítka Colop Ovál 44 - 180 Kč
Zvýhodněná cena za komplet razítko Colop Printer Ovál 44 - 449 Kč
Náhradní polštářek pro razítko Colop Ovál 44: E/Oval44 - 99 Kč
Barva strojku razítka Colop Printer Ovál 44 - černáBarva otisku razítka Colop Printer Ovál 44 - černá, červená, modrá, zelená

Ceny uvedené v e-shopu výroba razítek Praha 6 jsou včetně DPH.

Jak objednat razítko Colop Printer Ovál 44

Text do razítka Colop Printer Ovál 44 je možné poslat ve formátu .txt, .doc, .xls nebo jako normální text v e-mailu. Pokud chcete do razíka Colop Printer Ovál 44 logo, přesnou grafickou podobu zašlete ve formát .cdr, .ai, .pdf s texty převedenými do křivek. Podle zaslaných údajů zpracujeme návrh otisku razítka, který Vám odešleme ke kontrole - korektuře.
Dotaz nebo objednávku můžete zaslat na e-mail vyrobarazitkapraha@seznam.cz

Doprava

Rozvoz razítek Praha 6 - razítka Vám dovezeme do firmy nebo domů v Praze 6 za 47 Kč, razítka poštou při platbě předem na účet za 59 Kč. Při objednávce razítek nad 1 200 Kč DOPRAVA ZDARMA

Vybrat a objednat razítka můžete na Výroba razítka, nebo v razítka Praha, stačí otevřít a budete v obraze.

Žádné komentáře:

Okomentovat