Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 26. dubna 2014

Razítka Praha 7

Razítka Praha 7

V internetovém obchodě Výroba razítek Praha prodáváme kompletní sortiment firem Colop a Trodat.
Z pestré palety výrobků uvedu pro představu - dětská razítka, časové razítko, reliéfní razítko mosaz, razítko ex libris, razítko odesláno, razítko smajlík, razítko s podpisem, razítko výstupní kontrola, razítka se jménem, dekorační razítka, razítka pro děti, dřevěná razítka, razítko revizního technika, razítko ok, razítko s datumem, razítko hand made, razítka na textil, razítka s čísly, razítko geocaching, razítko revizního technika, razítko ok, razítko osvč, razítka s hotovým textem, razítko home made, razítko mini-dater, razítka s písmenky, razítko lékaře, razítko došlo dne, razítko zaplaceno, razítko pro neplátce DPH, razítko s monogramem, razítka v propisce, razítka se zvířátky, razítková barva, reliéfní razítko, razítko doručeno, razítko pro prvňáky, razítko veselé vánoce, razítka s abecedou.

Blíže si dnes představíme razítko Colop R 30 

Razítko Colop Printer R 30 se běžně používá jako firemní razítko s logem společnosti uprostřed a jedním nebo dvěma řádky textu uvnitř kruhu. Razítko Colop Printer R 30 slouží také jako úřední kulaté razítko se státním znakem velikosti otisku o průměru 25 mm.


Razítko Colop Printer R 30 - popis a specifikace:

Maximální počet řádků textu v razítku Colop Printer R 30 - 5 řádek
Otisk razítka Colop Printer R 30 - Ø 30 mm
Strojek razítka Colop Printer R 30 - 285 Kč
Textový gumový štoček do razítka Colop R 30 - 180 Kč
Zvýhodněná cena za komplet razítko Colop R 30 - 419 Kč
Náhradní polštářek pro razítko Colop R 30: E/R30 - 79 Kč
Barva strojku razítka Colop Printer R 30 - černáBarva otisku razítka Colop Printer R 30 - černá, červená, modrá, zelená

Jak objednat razítko Colop R 30

Text do razítka Colop R 30 lze poslat ve formátu .txt, .doc, .xls nebo jenom jako normální text v e-mailu. Pokud chcete na razíko Colop R 30 logo,nebo vlastní grafiku, přesnou podobu zašlete prosím ve formátu .cdr, .ai, .pdf s texty převedenými do křivek. Podle zaslaných údajů zpracujeme návrh otisku razítka Colop R 30, který Vám odešleme ke korektuře.


Doprava
Rozvoz razítek Praha 7 - razítko Vám dovezeme do firmy nebo domů v Praze 7 za 47 Kč, razítka poštou při platbě předem na účet za 59 Kč. Při objednávce razítek nad 1 200 Kč DOPRAVA ZDARMA.

Ceny uvedené v e-shopu Výroba razítek Praha 7 jsou včetně DPH.

Žádné komentáře:

Okomentovat