Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 26. dubna 2014

Razítka Praha 9

Výroba razítek Praha 9

to je rychlá a kvalitní výroba razítek Trodat i Colop. Internetový obchod Razítka Praha 9 nabízí kompletní razítka, gumové textové štočky do razítek, náhradní barevné polštářky, razítkovací barvy, podušky, dřevěné rukojetě. V jednotlivých kategoriích najdete základní popis, rozměr, barvu a cenu razítek. Můžete si vybrat razítko podle tvaru, typu a účelu.

Jako vzor si ukážeme razítko Colop Printer R 40
Razítko Colop Printer R 40 je samobarvící kulaté razítko. Toto plastové razítko se používá nejčastěji s logem společnosti uprostřed a dvěma, nebo třemi řádky textu uvnitř kruhu. Razítko Colop Printer R 40 má kruhový otisk o průměru 40 mm, doporučujeme maximálně sedm řádků textu. Kulaté razítko Colop R 40 se využívá jako firemní nebo účetní razítko.
Kdy a jak požívat úřední razítko se státním znakem. Používání razítek se státním znakem se řídí zákonem č. 352/2001 sb. " Razítko, na němž je vyznačen malý státní znak, je kulatého tvaru o průměru 20 mm, 25 mm nebo 36 mm; malý státní znak je vyobrazen uvnitř kruhu, na jehož obvodu je označení oprávněné osoby, popřípadě i označení její organizační součásti a sídla. Používá-li oprávněná osoba více úředních razítek, musí tato razítka obsahovat i pořadová čísla. Otisk úředního razítka je jednobarevný."

Razítko Colop Printer R 40 - popis a specifikace:

Maximální počet řádků textu v razítku Colop Printer R 40 - 7 řádek
Otisk razítka Colop Printer R 40 - Ø 40 mm
Strojek razítka Colop Printer R 40 - 320 Kč
Textový gumový štoček do razítka Colop R 40 - 190 Kč
Zvýhodněná cena za komplet razítko Colop R 40 - 459 Kč
Náhradní polštářek pro razítko Colop R 40: E/R40 - 110 Kč
Barva strojku razítka Colop Printer R 40 - černáBarva otisku razítka Colop Printer R 40 - černá, červená, zelená, modrá

Jak objednat razítko Colop 10

Návrh textu do razítka Colop Printer R 40 lze poslat ve formátu .txt, .doc, .xls nebo jako obyčejný text v e-mailu. Pokud chcete v razítku Colop Printer 40 vlastní grafiku nebo logo, přesnou podobu zašlete ve formátech .cdr, .ai, .pdf s texty převedenými do křivek. Podle zaslaných údajů zpracujeme návrh otisku razítka, který Vám odešleme ke korektuře.
Doprava
Rozvoz razítek Praha 9 - razítka Vám dovezeme do firmy nebo domů v Praze 9 za 47 Kč, razítka poštou při platbě předem na účet za 59 Kč. Při objednávce razítek nad 1 200 Kč DOPRAVA ZDARMA.

Ceny uvedené v e-shopu Razítka Praha jsou včetně DPH.
Vyrobená razítka expedujeme do 48 hodin od schválení.

Žádné komentáře:

Okomentovat