Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 3. května 2014

Razítko Colop Pocket Stam Oval 30

Razítko Colop Pocket Stamp oval 30 je kapesní razítko samobarvící určené pro 4 řádky textu, avšak jen málokdy se tato razítko používají jako textové, ve většině případů se používají s logem uprostřed a textem po obvodu - jeden řádek textu nad logem a jeden pod, používají se také pro otisk samotného obrázku, bez textu. Rozměr otisku razítek Colop Pocket Stamp Oval 30 je 18 x 47 mm. Tento rozměr je pouze maximální hodnota, otisk razítka může být klidně i menší. Otisk razítka Colop Pocket Oval 30 můžete mít v červené, modré, černé nebo zelené barvě. Kapesní razítka Colop Pocket Stamp Oval 30 jsou vhodná na cesty.
Kapesní cestovní razítko Colop Pocket Oval 30 je oblíbené mezi milovníky geocachingu, také může sloužit jako velice originální dárek.
Malá váha a rozměry jsou přednosti oválného kapesní razítka Colop Pocket Oval 30, proto jsou tato razítka tak moc oblíbená mezi lidmi, kteří hodně cestují a mezi lidmi, kteří se věnují geocachingu. Nepoužívají se však pouze jako cestovní razítka, můžeme je vidět i v kancelářích jako běžná razítka. Zkrátka a jednoduše, Colop Pocket Oval 30 je praktické ovální kapesní razítko, které můžete mít pořád při ruce, až jednou budete zcela neočekávaně potřebovat razítko, prostě z kapsy vyndáte cestovní razíto Colop Pocket Oval 30 a můžete směle razítkovat.
Už bylo zmíněno, že se oválná razítka Colop Pocket Stamp Oval 30 používají také pro geocaching, a možná někteří netuší, co to vlastně je geoching. Jedná se o takovu turisticko-sportovní hru, jejímž cílem je vytvářet a hledat takzvané cache (tajné skrýše), které se tvoří na místech, která jsou nějakým způsobem zajímavá. Geocacheři znají jen zeměpisné souřidnice cache, při hledání používají navigační globální systém GPS. Geocacher, který nějakou cache našel, jako důkaz, že ji objevil, se zapisuje do takzvaného logbooku. A právě na to se mu skvěle kapesní oválné geocaching razítko Colop Pocket Stamp Oval 30, které si můžete nechat vyrobit s Vaším vlastním textem, symbolem, přezdívkou, logem nebo obrázkem, prostě s čímkoliv, co budete chtít.
Výrobu kapesního razítka Colop Pocket Oval 30 můžete objednat online v eshopu nebo e-mailem.

Podobná razítka na cesty:
Doporučujeme:

Výroba razítek Praha 1

Žádné komentáře:

Okomentovat