Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 3. května 2014

Razítko Colop Pocket Stamp 30

Razítko Colop Pocket Stamp 30 je kapesní razítko samobarvící určené pro 5 řádek textu, rozměr otisku razítek Colop Pocket Stamp 30 je 18 x 47 mm. Uvedený rozměr otisku je pouze maximální, může být i menší. Barva otisku razítka Colop Pocket 30 může být černá, červená, modrá nebo zelená. Kapesní razítka Colop Pocket Stamp 30 jsou vhodná na cesty.
Kapesní samobarvící razítko Colop Pocket Stamp 30 je velmi oblíbené razítko ve světě geocachingu. Také jsou kapesní razítka Colop Pocket 30 vhodná jako dárek.
Kapesní razítka na cesty Colop Pocket 30 jsou zcela uzavíratelná, tudíž se nemusíte obávat zašpinění razítkovou barvou.
Mobilní razítko Pocket 30 je cestovní variantou standardního firemního razítka Colop Printer 30.
Malá váha a rozměry jsou hlavní přednosti kapesního razítka Colop Pocket Stamp 30, proto jsou tato razítka natolik oblíbená pro práci v térenu, služební cesty a na geocaching. Přesto se ale používají také v kancelářích, jako zcela běžná firemní razítka. Zkrátka, kapesní razítko Colop Pocket Stamp 30 je praktické mobilní razítko, které můžete mít vždy u sebe. Až jednou budete nečekaně potřebovat razítko, prostě vyndáte z kapsy své cestové razítko Colop Pocket 30 a můžete v klidu razítkovat.
Jak již bylo zmíněno, kapesní razítka Colop Pocket 30 se používají také pro geocaching. Geocaching je vlastně taková turistická hra, kdy se vytváří a hledají takzvané cache = tajné skrýše. Účastníci hry znají pouze zeměpisné souřadnice cache, při jejím hledání využívají globálního systému navigace GPS. Když nějaký geocacher najde cache, tak na důkaz, že ji objevil se zapíše do tzv. logbooku a k tomu slouží geocaching razítko, které si můžete nechat vyrobit se svým jménem, přezdívkou, symbolem, logem či obrázkem. 

Podobná kapesní razítka
  • Kapesní razítko Colop Pocket Stamp 20 pro 4 řádky vlastního textu s maximální plochou otisku 14 mm x 38 mm
  • Kapesní razítko Colop Mini Pocket Stamp pro 3 řádky vlastního textu s maximální plochou otisku 10 x 39 mm
Doporučené:

Žádné komentáře:

Okomentovat