Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 3. května 2014

Razítko Colop Pocket Stamp R 30

Razítko Colop Pocket Stamp R 30 je kapesní razítko samobarvící určené pro 5 řádek textu, málokdy se však použí pouze s textem, spíše je vhodné pro otisk obrázku, symbolu nebo loga, jak samotných grafických prvků, tak v kombinaci s textem. Rozměr otisku razítek Colop Pocket Stamp R 30 má průměr 30 mm. Uvedený průměr otisku je maximální, ale může být i menší. Otisk Vašeho razítka si můžete vybrat v černé, zelené, modré nebo červené barvě. Kapesní razítka Colop Pocket Stamp R 30 jsou vhodná na cesty.
Mobilní kulaté razítko Colop Pocket Stamp R 30 je plně uzavíratelné, to vylučuje riziko zašpinění razítkovou barvou.
Kulaté cestovní razítka Colop Pocket R 30 se používají pro geocaching, ale můžete je též někomu dát jako originální dárek.
Lehká váha a malé rozměry jsou hlavní přednosti kulatého cestovního razítka Colop Pocket R 30, proto jsou tyto razítka tolik žádaná a používaná na cesty a na geocaching, ale nezříkdy se používájí ve firmách jako zcela běžná kancelářská razítka. Prostě a jednoduše, Colop Pocket R 30 je velmi praktické mobilní razítko, jenž můžete mít pořád při ruce. Když se Vám jednou stane, že budete neočekávaně, nutně potřebovat razítko, tak si jednoduše vytáhnete z kapsy své kulaté cestovní rrazítko Colop Pocket Stamp R 30 a budete moci v klidu razítkovat.
Jak jsem již zmínil, Colop Pocket R 30 se používá jako razítko na geocaching, a někteří možná nevědí, co to geocaching vlastně je. Geocaching je turisticko-sportovní hra, jejím smyslem je vytváření a hledání tajných skrýší (ty se nazývají cache). Účastníci hry (geocacheři, někdy se používá pojem kačeři), znají jen zeměpisné souřadnice této cache a při jejím hledání používají globální systém navigace GPS. Pokud geocacher najde nějakou cache, je potřeba, aby se na důkaz, že cache objevil, zaspal do tzv. logbooku. No, a právě v tuto chvíli přijde vhod razítko pro geocaching Colop Pocket R 30, které si můžete nechat vyrobit s Vaším textem, obrázkem nebo třeba symbolem.
Výroba kapesních razítek Colop Pocket R 30 může být objednána on-line v e-shopu nebo e-mailem.

Pobodná mobilní razítka Colop:
Doporučujeme:

Výroba razítek Praha 4

Žádné komentáře:

Okomentovat