Vyhledávání - Výroba razítek Praha

sobota 3. května 2014

Razítko Colop Pocket Stamp R 40

Razítko Colop Pocket Stamp R 40 je kapesní razítko samobarvící určené pro 7 řádek textu, většinou se však nepoužívá jako textové razítko, nýbrž pro otisku obrázků, případně firemního loga s textem po obvodu. Rozměr otisku razítek Colop Pocket Stamp R 40 má průměr 40 mm. Tento rozměr otiskuté plochy je pouze maximální hodnota, velikost otisku může být i menší. Otisk razítka Colop Pocket R 40 si můžete zvolit v černé, modré, červené nebo zelené barvě. Kapesní razítka Colop Pocket Stamp R 40 jsou vhodná na cesty.
Kulaté kapesní razítko Colop Pocket Stamp R 40 je uzavíralné a tak je eliminováno riziko zašpinění razítkovou barvou.
Colop Pocket Stamp R 40 jsou mobilní razítka, která se využívají především pro geocaching, také může posloužit jako originální dárek.
Malá váha  arozměr jsou přednosti kapesního razítka na cesty Colop Pocket R 40, proto jsou tato razítka používána o terénu na služební cesty a pro geocaching. Ale bývají využívána též jako běžná kancelářská razítka. Jednoduše řečeno, Colop pocket R 40 je velice praktické kapesní razítko, které můžete mít vždy při ruce. Když se Vám stane, že budete neočekávaně potřebovat razítko, jednoduše vytáhnete z kapsy své cestovní razítko Pocket Stamp R 40 a nic Vám nebude bránit razítkovat.
Bylo již zmíněno, že se razítka Colop Pocket R 40 využívají také pro geocaching, a mnozí možná nevědí, co to ten geocaching vlastně je. Geocaching je turisticko-sportovní hra, jejímž smylsem je vytvářet a hledat tajné skrýše (označují se cache, odtud také název). Účastnící hry znají pouze zeměpisné souřadnice cache. Při hledání se využívá globálního systému navigace GPS. Když geocacher najde skrýš tak, aby dokázal, že ji opravdu objevil se zapíše do takvzaného logbooku. Právě v tento moment se na scéně objevuje razítko pro geocaching Colop Pocket R 40. Vaši značku, symbol, logo nebo obrázek můžete mít na otisku cestovního razítka Colop Pocket R 40.

Podobná kapesní razítka:
Doporučujeme:

Výroba razítek Praha 5

Žádné komentáře:

Okomentovat